Elegancki i dyskretny, w neutralnym kolorze, ten model dostosowuje się do każdego rodzaju otoczenia i może być zainstalowany zarówno pod sufitem jak i przy podłodze. 

 

ZALETY:

Technologia inverterowa:  Technologia inverterowa pozwala na szybkie uzyskanie żądanej temperatury. Po jej osiągnięciu, prędkość sprężarki zostaje zmniejszona z 30% oszczędnością energii (w porównaniu do tradycyjnych systemów)

Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania pozwala na dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora oraz programowanie na odległość.

Cichość:  Hałas jednostki wewnętrznej waha się od 33 dB(A) (mod. ATX12RL) do 44dB(A) (mod. ATX60RL). Ponadto, zaawansowana technologia gwarantuje prawie zerowy poziom drgań jednostki zewnętrznej.

Autorestart: Ta funkcja umożliwia klimatyzatorowi na powtórne uruchomienie wcześniej ustawionych funkcji w przypadku nagłego spadku napięcia lub zaniku napięcia.

Podwójna klasa A:  Technologia inverterowa osiąga podwójną klasę A, najwyższy poziom standardów efektywności energetycznej określonej na etykietach.

Elastyczna instalacja: Pojemnik na skropliny jest przystosowany zarówno do poziomej jak i pionowej instalacji.
Łatwe wyciąganie filtrów: Filtry można wyciągnąć bez usuwania frontowej siatki klimatyzatora.
Programator czasowy: Dzięki tej funkcji możliwe jest codzienne włączanie i wyłączanie urządzenia w odpowiednim czasie.

 DANE TECHNICZNE:

 

 

1309092
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
138
56
254
4921
1309092

Twoje IP: 3.238.174.191
Dziś jest: 2024-04-17 20:47:56

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.