Elegancka i dyskretna, w neutralnym kolorze, model ten idealnie pasuje do każdego wnętrza i może być zainstalowany w widocznym miejscu lub wbudowany we wnękę.

Jest to jedyny model bez jednostki zewnętrznej, który dostępny w wersji rozdzielnej z możliwością montażu 8 metrów instalacji freonowej między jednostkami.

 

Czytaj więcej...

 

 

PURE DESIGN

Czarny, płaski panel kontrastuje z chromowaną obudową. Dyskretny i elegancki styl idealnie pasujący do każdego wnętrza.
Jest to jedyny model bez jednostki zewnętrznej, który dostępny w wersji rozdzielnej z możliwością montażu 8 metrów instalacji freonowej miedzy jednostkami.

 

Czytaj więcej...

Funkcjonowanie:

Urządzenia bez jednostki zewnętrznej funkcjonują i mogą być instalowane na 2 różne sposoby:
 

DIVA: agregat skraplający i parownik znajdują się w jednej jednostce (monoblok). Modele te nadają się do montażu na ścianach zewnętrznych budynku.
 

DOPPIO: Agregat skraplający i parownik są rozdzielone i mogą być umieszczone w dwóch oddzielnych pomieszczeniach w odległości 8 metrów od siebie. Modele te mogą być instalowane na dowolnych ścianach budynku.

                                                                                 
Szczegóły tylnej części modelu Diva.

  Agregat skraplający DOPPIO.

Czytaj więcej...

 

Klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej to obecnie najpopularniejsze urządzenia ARTELA. Spełniają one w pełni dyrektywy europejskie.

Dostępne modele: ścienne i przypodłogowe, w wersji Split ? DOPPIO oraz monoblok ? DIVA. Zaletą wszystkich urządzeń bez jednostki zewnętrznej jest to, że na zewnątrz budynku widoczne są jedynie kratki wentylacyjne.

 

Czytaj więcej...

1316633
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
50
72
50
3170
1316633

Twoje IP: 44.222.189.51
Dziś jest: 2024-05-27 14:21:45

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.