Elegancka i dyskretna, w neutralnym kolorze, model ten idealnie pasuje do każdego wnętrza i może być zainstalowany w widocznym miejscu lub wbudowany we wnękę.

Jest to jedyny model bez jednostki zewnętrznej, który dostępny w wersji rozdzielnej z możliwością montażu 8 metrów instalacji freonowej między jednostkami.

 

 

ZALETY:

Ręczny panel kontrolny: Panel sterowania umieszczony na klimatyzator pozwala na zaprogramowanie żądanej funkcji nawet bez użycia pilota

Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania, pozwala uzyskać dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora oraz programowanie urządzenia na odległość.
Uproszczona konserwacja: Konserwacja jest uproszczona, ponieważ wszystkie elementy klimatyzatora dostępne są od wewnątrz pomieszczenia.
Programator czasowy: Dzięki tej funkcji możliwe jest codzienne włączanie i wyłączanie urządzenia w odpowiednim momencie.
Wyciszenie: Sprężarka jest umieszczona na dwóch płytach, które bardzo redukują hałas i wibracje struktury budynku.
Jest to najbardziej wyciszone urządzenie z całego asortymentu.
Funkcja zimowa: Ta funkcja dzięki pompie ciepła przeciwdziała powstawaniu lodu, zwiększa się wydajność klimatyzatora.
Podwójny drenaż skraplania: Model ten jest wyposażony w ekskluzywny system odprowadzania skroplin z podwójnym wężem do odpływu skroplin. (Lato/Zima)
Proste wyciąganie filtrów: Filtry można wyciągnąć bez usuwania frontowej siatki klimatyzatora.

DANE TECHNICZNE:

 

 

 

GALERIA:

 

 

 

 

1316660
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
77
72
77
3197
1316660

Twoje IP: 44.222.189.51
Dziś jest: 2024-05-27 14:49:13

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.