Szanowni Państwo, 

Firma AC-Klima prowadzi działalność od 2002 roku. Jeofirmiesteśmy firmą handlowo-usługową dostarczającą urządzenia klimatyzacyjne, kurtyny powietrzne, osuszacze oraz oczyszczacze powietrza firmy ARTEL. Zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych ARTEL.

Dostarczamy profesjonalny sprzęt najwyższej klasy o dużych możliwościach zastosowania, nowoczesnych rozwiązaniach, estetycznym wyglądzie, w rozsądnej cenie.   

Klimatyzatory ARTEL tworzone są według międzynarodowych standardów, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Idealnie nadają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest klimatyzacja.

Oferujemy najwyższej jakości akcesoria  do montażu klimatyzacji. Są to między innymi: wsporniki, rury miedziane, korytka i kształtki PVC, rury do odpływu skroplin, pompki skroplin, skrzynki  montażowe, czynniki chłodnicze, itp.

Dla firm klimatyzacyjnych korzystne rabaty!

Nasza firma zajmuje się również serwisem klimatyzacji pojazdów. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie serwisu jak i napraw układu klimatyzacji w państwa pojeździe. Aby klimatyzacja działała poprawnie zalecany jest przegląd instalacji klimatyzacyjnej raz w roku. Dzięki temu są Państwo w stanie wcześniej wykryć niesprawności, które podczas normalnej eksploatacji często są niezauważalne i mogą doprowadzić do późniejszych poważnych usterek. W skład serwisu wchodzi: 

  • wizualny przegląd instalacji
  • sprawdzenie ciśnienia w układzie (niskie i wysokie)
  • sprawdzenie temperatury na wyjściu z nawiewu
  • kontrola pracy poszczególnych elementów instalacji klimatyzacji

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

1267141
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
123
52
123
303
1267141

Twoje IP: 34.228.52.21
Dziś jest: 2023-12-04 21:15:30

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.