Digital jest idealnym klimatyzatorem dla każdego, kto nie chce zrezygnować z dobrej jakości powietrza, posiadając przy tym oryginalny produkt.
Dzięki perłowemu kolorowi digital dodaje wystrojowi wnętrza elegancji i osobowości. Digital dostępny jest również w wersji multisplit, który pozwala na zainstalowanie większej ilości jednostek wewnętrznych z jednostką zewnętrzną.

 

 

 

ZALETY:

Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania pozwala na dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora oraz programowanie na odległość.
Kolorowy wyświetlacz: Wyświetlacz pokazuje funkcje w różnych kolorach w celu rozpoznania danej funkcji.
Funkcja świetlna: Funkcja ta pozwala na wyłączanie wyświetlacza w nocy.
Funkcja świeżego powietrza: Ta funkcja reguluje wymianę powietrza między pomieszczeniem a środowiskiem zewnętrznym.
Czujnik tlenku węgla: Digital jest wyposażony w tego typu urządzenie bezpieczeństwa, które rejestruje zawartość tlenku węgla w powietrzu. Jeżeli ilość gazu przekroczy poziom bezpieczeństwa, klimatyzator emituje sygnał dźwiękowy i automatycznie aktywuje funkcję wymiany powietrza.
Czujnik ruchu: Digital posiada czujnik ruchu, który może zarejestrować ruchy osób w pokoju, w którym zainstalowana jest klimatyzacja. Jeśli klimatyzator nie zarejestruje żadnego ruchu w ciągu 20 minut, to automatycznie wyłączy się.
Automatyczne ponowne uruchamianie: Ta funkcja umożliwia ponowne uruchomienie klimatyzatora z wcześniej ustalonymi parametrami w przypadku spadku lub zaniku napięcia.
Funkcja GSM: Wszytkie modele Digital wyposażone są w FUNKCJĘ GSM, za pomocą której można włączyć i wyłączyć klimatyzator prostą wiadomością tekstową (opcjonalnie).
System wielojednostkowy: Dzięki temu systemowi możliwe jest niezależne zarządzanie większą ilością jednostek wewnętrznych, z jednego terminalu PC.

DANE TECHNICZNE:

 

1309212
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
258
56
374
5041
1309212

Twoje IP: 3.238.174.191
Dziś jest: 2024-04-17 21:53:32

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.