ACX jest to klimatyzator kasetonowy do zabudowy w suficie. Jego budowa umożliwia efektywne klimatyzowanie dużych pomieszczeń, również o nieregularnych kształtach.

 

 

ZALETY:

Technologia inverterowa:  Technologia inverterowa pozwala na szybkie uzyskanie żądanej temperatury. Po jej osiągnięciu, prędkość sprężarki zostaje zmniejszona z 30% oszczędnością energii (w porównaniu do tradycyjnych systemów)

Podwójna klasa A:  Technologia inwerterowa osiąga podwójną klasę A, najwyższy poziom standardów efektywności energetycznej określonej na etykietach.
Cichość:  Hałas jednostki wewnętrznej waha się od 38 dB(A) (mod. ACX18RL) do 44 dB(A) (mod. ACX48RL). Ponadto, technologia sine-wave, gwarantuje prawie zerowy poziom drgań jednostki zewnętrznej.
Żaluzje kierunkowe: Zastosowanie specjalnych kierownic zapewnia równomierny przepływ powietrza w pomieszczeniu.
Łatwa konserwacja: Kratka otwierana jest ze wszystkich czterech stron, co ułatwia konserwację. Zdjęcie przedniego panelu umożliwia dostęp do wszystkich elementów klimatyzacji.
Dodatkowe nawiewy powietrza: Jednostka wewnętrzna wyposażona jest w otwory, dzięki którym klimatyzaowane pomieszczenia mogą zostać prawodłowo obsłużone przez urządzenie. Dotyczy to w szczególności dużych pomieszczeń o nieregularnych kształtach.

Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania pozwala na dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora oraz programowanie urządzenia na odległość.

 DANE TECHNICZNE:

 

 

1309119
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
165
56
281
4948
1309119

Twoje IP: 3.238.174.191
Dziś jest: 2024-04-17 21:29:38

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.