Oferta

 

 

Elegancka i dyskretna, w neutralnym kolorze, model ten idealnie pasuje do każdego wnętrza i może być zainstalowany w widocznym miejscu lub wbudowany we wnękę.

 

 

 

ZALETY:

Panel sterowania: Panel sterowania umieszczony na klimatyzatorze pozwala na zaprogramowanie żądanej funkcji nawet bez użycia pilota.
Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania pozwala na dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora oraz programowanie klimatyzatora na odległość.
Programator czasowy: Dzięki tej funkcji możliwe jest codziennie automatycznie włączanie i wyłączanie klimatyzatora w odpowiednim momencie.
Wyciszenie: Sprężarka jest umieszczona na dwóch płytach, które bardzo redukują hałas i wibracje struktury budynku. Jest to najbardziej wyciszone urządzenie z całego asortymentu.
Proste wyciąganie filtrów: Filtry można wyciągnąć bez otwierania przedniej siatki klimatyzatora.
Zainstaluj samodzielnie: Model ten dostarczany jest wraz z zestawem instalacyjnym co pozwala klientowi samodzielną instalację bez udziału wyspecjalizowanej obsługi technicznej.
Uproszczona konserwacja: Konserwacja jest uproszczona, ponieważ wszystkie elementy klimatyzatora dostępne są od wewnątrz pomieszczenia.
Podwójny drenaż skraplania: Model ten jest wyposażony w ekskluzywny system odprowadzania skroplin z podwójnym wężem do odpływu skroplin.
Funkcja zimowa: Ta funkcja dzięki pompie ciepła przeciwdziała powstawaniu lodu, zwiększa się wydajność klimatyzatora.

DANE TECHNICZNE:

 

 

GALERIA:

 

 

1072019
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
75
252
1630
2089
1072019

Twoje IP: 3.238.130.97
Dziś jest: 2021-05-09 05:56:35

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.