Oferta

 

OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Aby poprawić jakość powietrza którym oddychamy niezbędne jest posiadanie oczyszczacza powietrza firmy ARTEL!

 

Problem... zanieczyszczenia powietrza wewnętrznego
Przekraczając próg nowego tysiąclecia ujrzeliśmy, jak ważne dla naszego zdrowia stało się środowisko, w którym żyjemy, a w szczególności powietrze jakim oddychamy. Najnowsze badania Komisji Europejskiej ISPRA dowodzą, że jakość powietrza wewnątrz biur, szkół, pubów, restauracji, a także w naszych domach może być gorsza niż powietrza na zewnątrz.

Zdrowie... największe błogosławieństwo!
Zanieczyszczenie powietrza wewnętrznego ma bardzo poważne znaczenie dla zdrowia: powinieneś wiedzieć, że w Zachodnich Krajach ludzie spędzają 90% swojego czasu pozostając wewnątrz budynku. Około 1/5 europejskiej populacji cierpi na astmę oskrzelową, podrażnienie spojówek oczu oraz śluzówki nosa z powodu zanieczyszczenia powietrza wewnątrz budynku przez roztocza, pyłki, sierść zwierząt domowych, wirusy, bakterie oraz dym papierosowy. Większość chemicznych zanieczyszczeń powietrza wewnątrz pomieszczeń pochodzi także z powietrza zewnętrznego, ludzkiego ciała i jego aktywności oraz emisji zanieczyszczeń pochodzących z materiałów użytych do wyposażenia wnętrza. Mikrobiologiczne zanieczyszczenie jest przeważnie związane z wilgocią. Nieprawidłowo wykonany system ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji może także spowodować zanieczyszczenia.

Rozwiązanie... oczyszczacz powietrza "Artel"!
Podnosząc jakość powietrza, dbamy o własne zdrowie, a także o zdrowie osób, które razem z nami przebywają i pracują. Wiele spośród zanieczyszczeń niestety nie jest widoczna "gołym okiem", ale są wokół nas , a my wciąż nimi oddychamy. Oczyszczacz powietrza firmy Artel jest wyposażony w filtr elektrostatyczny, który jest jedynym systemem filtracji powietrza pozwalającym oczyścić powietrze z 99% zanieczyszczeń.

Tylko oczyszczacz powietrza firmy Artel, pozwoli nam poprawić jakość powietrza, którym oddychamy. Oddychaj zdrowo... i żyj lepiej!

WYBIERZ ODPOWIEDNI MODEL OCZYSZCZACZA DLA TWOJEGO OTOCZENIA!

1115559
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
439
346
785
4172
1115559

Twoje IP: 35.172.217.174
Dziś jest: 2021-10-26 23:22:50

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.