Oferta

Jest to ścienny oczyszczacz powietrza z podwójną funkcją wymiany i oczyszczania powietrza. Jest idealny do średniej wielkości pomieszczeń. Jest szczególnie odpowiedni do miejsc z niedostateczną wentylacja takich jak: piwnice, magazyny, korytarze, itp.

Model Osoby Kubatura
Blue 26 160

 

Czytaj więcej...

Wszystkie ścienne modele pasują do takich miejsc gdzie montaż na suficie jest nie możliwy. Nie zezwalają na to wymagania estetyczne, czy też montaż na suficie uniemożliwiłby osiągnięcie pełnej wydajności urządzenia.

Model Osoby Kubatura
DS94 15 90
DS134 21 130
DS164 26 160

 

Czytaj więcej...

Z myślą o nowoczesnych i ekskluzywnych projektach opracowano kasetonowy oczyszczacz powietrza AZURE. Jest wyposażony w urządzenie wymieniające powietrze oraz w filtr węglowy. Jest idealny do większych pomieszczeń, restauracji, pokoi bilardowych, hotelowych czy sal imprez okolicznościowych. 

Model Osoby Kubatura
Azure 40 240

 

Czytaj więcej...

Ten podsufitowy oczyszczacz powietrza powinien zostać zainstalowany na środku sufitu. Zamontowany w ten sposób dostarcza oczyszczone powietrze w promieniu 360o. Pasuje do barów, pubów, restauracji, sklepów i do wszystkich średniego rozmiaru miejsc.

Model Osoby Kubatura
DT154 25 150
DT194 31 190
DT244 40 240
DT344 56 340

 

Czytaj więcej...

Oczyszczacz powietrza z lampą bakteriobójczą (UV) jest całkowicie niezbędny w tych miejscach gdzie działalność wymaga sterylnego otoczenia, np. w salach operacyjnych czy w laboratoriach.

Model Osoby Kubatura
DSCL 15 90

Czytaj więcej...

Ten typ oczyszczacza powietrza możemy zastosować do małych pomieszczeń, takich jak: salon, sypialnia czy pokoje hotelowe gdzie przebywający ludzie są uczuleni na kurz, pyłki, itp. Dzięki małym rozmiarom może być umieszczony gdziekolwiek.

Model Osoby Kubatura
DA 28 4 40
DS 31 2 20

Czytaj więcej...

 

OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Aby poprawić jakość powietrza którym oddychamy niezbędne jest posiadanie oczyszczacza powietrza firmy ARTEL!

 

Problem... zanieczyszczenia powietrza wewnętrznego
Przekraczając próg nowego tysiąclecia ujrzeliśmy, jak ważne dla naszego zdrowia stało się środowisko, w którym żyjemy, a w szczególności powietrze jakim oddychamy. Najnowsze badania Komisji Europejskiej ISPRA dowodzą, że jakość powietrza wewnątrz biur, szkół, pubów, restauracji, a także w naszych domach może być gorsza niż powietrza na zewnątrz.

Zdrowie... największe błogosławieństwo!
Zanieczyszczenie powietrza wewnętrznego ma bardzo poważne znaczenie dla zdrowia: powinieneś wiedzieć, że w Zachodnich Krajach ludzie spędzają 90% swojego czasu pozostając wewnątrz budynku. Około 1/5 europejskiej populacji cierpi na astmę oskrzelową, podrażnienie spojówek oczu oraz śluzówki nosa z powodu zanieczyszczenia powietrza wewnątrz budynku przez roztocza, pyłki, sierść zwierząt domowych, wirusy, bakterie oraz dym papierosowy. Większość chemicznych zanieczyszczeń powietrza wewnątrz pomieszczeń pochodzi także z powietrza zewnętrznego, ludzkiego ciała i jego aktywności oraz emisji zanieczyszczeń pochodzących z materiałów użytych do wyposażenia wnętrza. Mikrobiologiczne zanieczyszczenie jest przeważnie związane z wilgocią. Nieprawidłowo wykonany system ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji może także spowodować zanieczyszczenia.

Rozwiązanie... oczyszczacz powietrza "Artel"!
Podnosząc jakość powietrza, dbamy o własne zdrowie, a także o zdrowie osób, które razem z nami przebywają i pracują. Wiele spośród zanieczyszczeń niestety nie jest widoczna "gołym okiem", ale są wokół nas , a my wciąż nimi oddychamy. Oczyszczacz powietrza firmy Artel jest wyposażony w filtr elektrostatyczny, który jest jedynym systemem filtracji powietrza pozwalającym oczyścić powietrze z 99% zanieczyszczeń.

Tylko oczyszczacz powietrza firmy Artel, pozwoli nam poprawić jakość powietrza, którym oddychamy. Oddychaj zdrowo... i żyj lepiej!

WYBIERZ ODPOWIEDNI MODEL OCZYSZCZACZA DLA TWOJEGO OTOCZENIA!

1165832
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
95
172
95
483
1165832

Twoje IP: 18.207.133.27
Dziś jest: 2022-07-04 22:58:28

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.